ostrza kebab: 690-630-690
Czas realizacji zamówienia
  1. Warunkiem dokonania zakupów w Radform jest prawidłowe złożenie zamówienia poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia przy wykorzystaniu systemu rejestracji i narzędzi zawartych na stronach internetowych Sklepu Radform

  2. Klient składając zamówienie podaje dane niezbędne do realizacji zamówienia: imię, nazwisko, adres wysyłki, adres e-mail, numer telefonu, a w przypadku przedsiębiorców firmę (nazwę), adres siedziby, adres wysyłki, adres e-mail, numer telefonu a także numer NIP.

  3. Klient, który zarejestruje konto w Sklepie Radform ma prawo do usunięcia konta i wyrejestrowania się ze Sklepu Radform w dowolnym momencie.

  4. Klient po złożeniu Zamówienia zostanie poinformowany o jego przyjęciu za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail.

  5. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sklep Radform dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Klientem a Sklepem Radform.

  6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14-tej, w soboty, w niedzielę oraz święta będą rozpatrywane w najbliższym dniu roboczym.

  7. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

  8. Sklep Radform zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronie  polegających na niewłaściwych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość co do autentyczności danych podanych przez Użytkownika w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl