ostrza kebab: 690-630-690
O firmie

Firma RADFORM powstała w 2004 roku w Kaliszu. Właścicielem firmy jest mgr inż. Radosław Nowak, którego wiedza zdobyta podczas studiów oraz doświadczenie zawodowe stały się solidnym filarem funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest zapewnienie prężnie działającej jednostki o ugruntowanej pozycji na rynku obróbki metali. Pragniemy stać się konkurencyjni zarówno pod względem cenowym jak również jakości wytwarzanych produktów.

Specyfika naszej branży wymaga głębokiej wiedzy a także precyzji wykonywania wszystkich detali. Szczególnie ważna jest dokładność przy wykonywaniu kątów i profili zębatych dlatego wszystkie nasze działania mają za zadanie spełniać państwa oczekiwania. Wykonujemy ostrza oraz noże pod indywidualne zamówienia, zgonie z państwa wytycznymi. Służymy przy tym wsparciem i radą przy doborze odpowiedniego materiału a także wszystkich parametrów obróbki.

 

Staramy się wprowadzać innowacje technologiczne a co za tym idzie modyfikować i ulepszać park maszynowy tak, aby systematycznie oferować nowości w produkowanym asortymencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl